Atrakcje

POMERANIA FUN PARK (odległość 22km)

To największy Park Rozrywki na Pomorzu Zachodnim.
Można go porównać do bajkowego ogrodu, gdzie na ponad 30 hektarach cała rodzina może spędzić wspaniały czas na wspólnej zabawie.

Na terenie Parku znajdują się atrakcje zewnętrzne dostępne sezonowo oraz atrakcje całoroczne działające niezależnie od pogody.Ponadto do dyspozycji gości są dwie restauracje oraz liczne punkty gastronomiczne.Pomerania Fun Park to również strefa gdzie organizowane są imprezy i koncerty.

http://parkpomerania.pl/

 

 

DZIKI ZACHÓD W ZIELENIEWIE (odległość 8km)


W Kołobrzegu, najpiękniejszym uzdrowisku nad Bałtykiem, rozciągają się jak okiem sięgnąć tereny Dzikiego Zachodu. Szalona przygoda, wyśmienita zabawa – oto, co czeka na wielohektarowym terenie, gdzie codziennością jest widok pięknych, wolnych koni w galopie i wielu innych zwierząt.

To właśnie tu Dzika Załoga czuwa nad tym, byś czuł się szczęśliwy.Jest to jedno z tych miejsc, gdzie po przekroczeniu bramy wjazdowej można zapomnieć się w krainie westernu i świecie Indian, zapomnieć o codziennych troskach i oddać się zabawie.

Jest idealnym miejscem dla spragnionych przygód w stylu western, miejscem gdzie można spotkać prawdziwych kowboi, odwiedzić saloon z kowbojskim jedzeniem, zobaczyć westernowe show, napad na bank, pokazy kaskaderskie. Można udać się do wioski indiańskiej, odwiedzić indiański wigwam i zjeść, posłuchać indiańskich opowieści, zobaczyć egzotyczne stroje Indian i ich barwne tańce, zapalić fajkę pokoju.

Na terenie obiektu Mini ZOO, Park Rozrywki, Western City, Wioska Indiańska, Jazda konna.

http://www.dzikizachod.com.pl

 

 

 

Aquarius CLUB & LOUNGE (odległość 8km)

Uważany jest za jeden z najbardziej topowych klubów w Kołobrzegu. To co go wyróżnia to oryginalny wystrój wnętrza, przyjacielska obsługa oraz występy DJ’ów i muzyków z całej Polski. Przestronne loże, duży bar, zaopatrzony w doskonałe alkohole oraz przestrzeń do tańczenia.

W AQUARIUS CLUB usłyszycie najnowsze przeboje z list światowych, topowe old school’owe kawałki oraz muzykę klubową. Nad doskonałą zabawą czuwa dwóch rezydentów klubu, którzy regularnie zapraszają za konsole najlepszych DJ’ów z całej Polski. Gwarantujemy najlepszą muzykę i wyjątkową atmosferę.

www.aquariusspa.pl/pl/hotel-spa-nad-morzem/aquarius-club-lounge